Neváhajte nás kontaktovať:

Top

Spolupracujeme

Obchodní partneri

Shadle europe

Slovenský výrobca špecializujúci sa na vývoj a produkciu množstva profesionálnych cvičebných pomôcok a nástrojov určených pre funkčný tréning, fitness, silový trojboj,  vzpieranie a kondičnú silový prípravu.

e-shop
SKLZ-logo

SKLZ

SKLZ je renomovaná americká značka,ktorá investuje veľké prostriedky do vývoja a výroby tréningových pomôcok v najvyššej kvalite a vo veľmi prijateľných cenách v spolupráci so špičkovými športovcami a trénermi vo všetkých športových odvetviach. Zlepšite výkonnosť svojich zverencov nielen so špeciálnymi pomôckami na konkrétne športy, ale aj s kompletnou ponukou inovatívnych tréningových pomôcok na rozvoj všetkých pohybových schopností.

e-shop
STEMIFitnessBoxing_53057824_logo_stemisport

Stemi Slovakia

Spoločnosť Stemi Slovakia,  sa zaoberá predajom posilňovacích strojov a zariadení a komplexnou realizáciou fitness centier – od návrhu koncepcie cez vytvorenie 3D modelov priestorov až po finálne vybavenie priestorov profesionálnymi posilňovacími strojmi od renomovaného výrobcu Marbo Sport, ktorého sme výhradným distribútorom pre slovenský trh. Okrem toho vykonávame na vyžiadanie aj odbornú montáž, záručný a pozáručný servis nami predávaných zariadení značky Marbo Sport.

e-shop
Sport Medical logo 1

Sport medical

S metódami Sport Medical pracujú vrcholoví športovci a reprezentanti Českej republiky. Tie isté metódy a nástroje môže využívať úplne každý.

Ich mottom je, „trénuj fyziologicky“, čo vystihuje celú podstatu ich filozofie.

e-shop