Neváhajte nás kontaktovať:

Top
 1. Prvá

  Myšlienka

  Poznáme sa už naozaj dlho a často sme sa pohrávali s myšlienkou o vytvorení konceptu Movement. Vnímali sme to ako víziu do budúcnosti, čoskoro sme si však uvedomili, že je čas sa osamostatniť, vyjsť z tieňa komerčných fitnescentier. Vedeli sme, že mnohé veci sa dajú robiť často jednoduchšie, ale súčasne kvalitnejšie.
 2. Oficiálny vznik

  Movement institute

  Koncom januára 2018 po dlhých mesiacoch práce vnikla dlho očakávaná firma s názvom Movement institute, s.r.o.
 3. Spustenie

  Movement Academy

  Po ďalšom plánovaní sme spustili vzdelávaciu inštitúciu Movement Academy. V súčasnosti tu pôsobia externí vysokokvalifikovaní školitelia. Spoločne máme hlavný cieľ, uviesť do popredia dvojicu školení pod názvom škola drepu a škola vzpierania. My zatiaľ intenzívne pracujeme nad konceptom vlastných školení a workshopov.

 4. Otvorenie

  tréningového centra

  Príprava celého projektu trvala približne rok ale samotná finalizácia sa natiahla ešte o ďalšie dlhé mesiace. Oplatilo sa však vydržať. Po náročnom období sme mohli slávnostne otvoriť prvú prevádzku Movement institute na Agátovej 22, v Dúbravke. Keď sa pozrieme späť, sme radi, že sa nám podarilo spojiť najlepších odborníkov z oblasti pohybu a vytvoriť tak stabilný tím. Naši klienti neprichádzajú len do inštitúcie, ktorá poskytuje služby, ale stávajú sa súčasťou skupiny ľudí, súčasťou rodiny Movement. Práca s ľuďmi, ktorí vidia v pohybe zmysel nás neskutočne baví a ich pozitívna spätná väzba je našou motiváciou posúvať sa vpred.

Kto sme a 

ako to celé začalo ?

Keďže sme sa okolo športu motali celý život, či už ako vrcholoví a výkonnostní športovci, bolo po ukončení aktívnych kariér pre nás prirodzené pokračovať štúdiom na FTVŠ UK. Postupne počas štúdia na vysokej škole sa študent naučí ako teoreticky vychovať olympionika. Ale hlavne si uvedomí v akom veľkom rozsahu to v realite vôbec nefunguje a to takmer vo všetkých športových odvetviach a vo všetkých výkonnostných úrovniach. Čím viacej sme sa vzdelávali tým menej sme sa stotožňovali s aktuálne nastaveným systémom športu a pohybu celkovo u nás.

Preto sme vytvorili koncept, ktorý by mal spĺňať aktuálne potreby moderného športu nie len pre profesionálnych športovcov, ale najmä pre bežnú populáciu.

hlavná myšlienka

Zameriavať sa na bežných ľudí a postarať sa o nich ako o profesionálnych športovcov, teda poskytnúť im maximum kvality.

komplexnosť služieb

Spolupracujeme so skutočnými odborníkmi vo svojom odbore. Náš tím zložený z lekárov, fyzioterapeutov a trénerov je pripravený riešiť každý prípad individuálne a v celej jeho komplexnosti.

profesionálny prístup

Každý jeden člen nášho tímu je vysokoškolsky vzdelaný odborník. Pri riešení pohybových komplikácií a takisto vytváraní tréningových programov pracujeme so svetovo populárnymi postupmi, ktoré sú rokmi overené v praxi spolu s najnovšími vedecky overenými metódami.

Športovci

Našim cieľom je poskytnúť najlepšie podmienky na rozvoj a stabilizáciu výkonnosti. Základom je prepracovaná diagnostika pohybových schopností, vďaka ktorej sa vieme posúvať tým správnym smerom k dosiahnutiu cieľa.

Bežní ľudia

V dnešnej dobe má veľká väčšina populácie problémy s pohybovým aparátom rôzneho druhu. Preto v prvom rade riešime bolestivé stavy v spolupráci s našimi odborníkmi a popritom môžeme pracovať na vašej vysnívanej postave.

First move well,

then move often.

Gray Cook

Výchova nádejných športovcov

Možno budúcich olympionikov. A aj keby nimi neboli, získajú výborný základ do života nielen v oblasti pohybu a zdravého životného štýlu, ale v neposlednom rade si osvoja disciplínu a prehĺbia svoje morálno vôľové vlastnosti.

Kvalitnejší život pre seniorov

Nikdy nie je neskoro začať. To sa samozrejme týka aj cvičenia. Hlavne v prípade, keď určité druhy pohybu výrazne pomôžu nielen ako prevencia, ale aj ako prostriedok na upevnenie zdravia a dokázateľné zvýšenie kvality života.

Fotogaléria