Neváhajte nás kontaktovať:

Top

knowledge is power

„INVESTÍCIA DO VZDELANIA PRINÁŠA NAJLEPŠIE ÚROKY.“

Benjamin Franklin

DOPLNKY VÝŽIVY

pre výkon, zdravie a formovanie postavy

Dátum konania: 14.3.2020

Trvanie: 4 hodiny

Prednášajúci: Mgr. Milan Sedliak, PhD., IIa

Cena:

 39,-€

Zdieľaj tento kurz

Zdieľaj na Facebooku
Pošli e-mailom
Tweetni na Twitteri
Zdieľaj na LinkedIne
Pintni na Pintereste
Kúpiť vstupenku
Registrácia

Registrovať sa na kurz je možné zakúpením vstupenky pomocou online platby na portály tickpo.sk.  Zaradenie do kurzu prebieha automaticky zakúpením vstupenky. Organizačné pokyny Ti prídu 5-7 dní pre začatím kurzu.

Storno podmienky

Stornovať kurz bez storno poplatku je možné najneskôr do 5 pracovných dní odo dňa začatia kurzu. Neskôr nie je možné stornovať kurz s možnosťou vrátenia poplatku za kurz. V prípade, že sa  z hocijakých dôvodov nemôžeš zúčastniť, vstupenku je možné preniesť na inú osobu.

Náplň kurzu

  • právna regulácia výživových doplnkov – zdravie a doping
  • bielkoviny, peptidy a aminokyseliny
  • kreatín a iné anabolické doplnky, stimulanty tvorby testosterónu
  • „spalovače tuku“ a stimulanty
  • antioxidanty, chondroprotektíva
  • doplnky výživy podľa typov športov
  • a iné…

Malá ukážka z konferencie o športujúcej mládeži z roku 2016

Mgr. Milan Sedliak, PhD., IIa

Doktorandské štúdium ukončil na Katedre biológie pohybovej aktivity Univerzity v Jyväskylä, Fínsko. Na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského v Bratislave pracuje ako vedecký pracovník a prodekan pre vedu a medzinárodné vzťahy. Špecializuje sa predovšetkým na hormonálne a molekulárne zmeny v kostrovom svale vyvolané fyzickým zaťažením a doplnkami stravy. Vyučuje predmety Doping v športe a Doplnky výživy, pri čom aktívne spolupracuje s Antidopingovou agentúrou SR.

Ako poradca pre výživu, doplnky stravy a regeneráciu spolupracuje alebo spolupracoval s viacerými vrcholovými športovcami, napr. s Veronikou Velez – Zuzulovou, Dominikou Cibulkovou, Richardom Pánikom, Andrejom Meszárošom, Martinom Marinčinom, alebo futbalovým A-tímom ŠK Slovan Bratislava. Pravidelne prednáša o problematike výživy, význame doplnkov stravy a rizikách dopingu pre Olympijský výbor SR, rôzne športové zväzy, kluby a asociácie. Je predsedom Slovenskej spoločnosti pre športovú výživu.

MIESTO KONANIA

Agátová 22, Bratislava 841 01

No results found in this location. Please try again.